Coor Service Management väljer InExchange

Coor Service Management är nordens ledande aktör på service management. Tillsammans med InExchange erbjuder nu Coor Service Management sina leverantörer att övergå till e-fakturering. Först ut är Sverige följt av Danmark och slutligen även Norge. Totalt är det över 2000 leverantörer som berörs i denna första etapp.

Är du leverantör till Coor Service Management eller nyfiken på våra tjänster för e-faktura? Läs mer >>

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Få unika erbjudanden, information och tips för att driva ditt företag.

Dela denna artikel

Facebook
Twitter
LinkedIn

Läs vidare...

Nyheter

DIGG: Offentlig sektor skickar för få e-fakturor

DIGG uppmanar offentlig sektor att skicka e-faktura. Nu förekommer för mycket papper. Hacer Ok, KAM på InExchange, framhåller att lösningarna finns sedan länge.
Okategoriserad

Gör som InExchange – följ Global Pride

Okategoriserad

Info med anledning av covid-19

Ladda ner din guide om Peppol

Vad är Peppol och hur fungerar det? I denna guide får du lära dig mer om Peppol som format och infrastruktur. Enkelt och pedagogiskt.

Basic

Premium

Enterprise